Wkadrze.org

O mnie

    Nazywam się Mariusz Olczyk. Urodziłem się w 1986 roku pod Łodzią. Od dziesięciu lat pracuję w przemyśle spożywczym. Początkowo jako Operator Maszyn, aktualnie jako Mechanik. Prywatnie kawaler, od 2 lat szczęśliwy partner mojej dziewczyny - Marleny.


      Fotografią interesuję się od najmłodszych lat. Zawsze lubiłem, gdy moje zdjęcia nie okazywały się po wywołaniu banalne. Starałem się dbać o dobre światło oraz odpowiedni kadr. Zaczynałem od aparatów analogowych, jako dziecko. Wraz z rozwojem technologii pożyczałem aparat cyfrowy od znajomych, by móc tworzyć nowe "dzieła".
Gdy aparaty cyfrowe zaczęto montować w większości smartfonów, miałem potrzebne mi narzędzie zawsze pod ręką.
          Jakiś czas temu zapragnąłem pójść krok dalej i zakupić lustrzankę cyfrową.
Wtedy moje możliwości urosły dość znacznie. W każdej wolnej chwili zabieram swoją "zabawkę" ze sobą, czym wzbudzam zazdrość mojej dziewczyny ;)
Lubuję się w fotografowaniu ludzi, zwierząt, przyrody, krajobrazu.
Zamierzam poszerzać swoją wiedzę i technikę fotografowania, by być lepszym w tym, co lubię robić w wolnym czasie.
          Szukam ludzi zainteresowanych foto-modelingiem w ramach TFP (Time For Print - Ty dajesz mi swój czas, pozując. Ja daję Ci rzetelnie wykonane zdjęcia z sesji.)
W przyszłości planuję zająć się fotografią profesjonalnie.
          
          Mam nadzieję, że moje prace pozwolą Ci spędzić przyjemnie czas na tej stronie.


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności